فروشگاه قرنیز تهران فروش محصولات M.k قرنیز پلی استایرن در سایز ها و رنگ های مختلف و عرضه کننده نبشی ، تسمه ::: مدیر فروشگاه : آقای سلحشور 09123493292 خرید و نصب قرنیز
خانه: فروشگاه قرنیز تهران / دسته‌بندی نشده / نصب قرنیز – قرنیز تهران

نصب قرنیز – قرنیز تهران

عوامل موثر بر هزینه نصب قرنیز

قیمت نصب قرنیز معمولا بخشی از هزینه نصب پارکت و در کل کف سازی است. البته نه در موارد تعمیراتی و جزیی. در این میان عوامل زیادی بر روی هزینه نصب قرنیز اثر می گذارند و مهم ترین عامل مؤثر می تواند میزان کار مورد نیاز در نصب باشد. مثلا قیمت نصب قرنیز سنگی به دلیل شرایط نصب که نیاز به ساخت ملات سیمان و زیرسازی دارد و زمان بیشتری از نصاب می گیرد بیشتر است. در حالی که هزینه نصب قرنیز پی وی سی و چوبی آنقدر بالا نیست. چرا که نصب این نوع قرنیزها به راحتی با چسب توسط نصاب انجام می شود.

به طور کلی قیمت نصب قرنیز رنج مشخصی دارد و از کف ۴۰۰۰۰۰ تومان تا سقف ۱۲۰۰۰۰۰ تومان متغیر است. اما قیمت متوسط آن در اکثر موارد چیزی حدود ۶۰۰۰۰۰۰ تومان تمام می شود. شما با در نظر گرفتن کف و سقف قیمت نصب قرنیز و میزان سابقه نصاب می توانید اقدام به نصب قرنیز کرده و به این ترتیب از این خدمات بهره مند شوید. در ادامه نیز  در مورد عوامل مؤثر بر هزینه نصب قرنیز توضیحاتی ارائه شده است.

نوع جنس قرنیز

ما همیشه در هر کاری با توجه به ماهیت کار و کاربری آن اقدام به انتخاب متریال می کنیم. پس همانطور که در ابتدا هم گفته شد، هزینه نصب قرنیز با متریال های مختلف تفاوت های عمده ای دارد. برای مثال هزینه نصب قرنیز پی وی سی با هزینه نصب قرنیز سرامیکی و انواع دیگر آن تفاوت های عمده ای دارد که به نوع برش، ملات مورد نیاز برای نصب و قیمت متریال به کار رفته در آن بستگی دارد.

قیمت نصب قرنیز پی وی سی بر اساس متراژ محیط و کیفیت پی وی سی مورد استفاده تعیین می شود. نصب آن همانطور که می دانید با چسب و توسط نصاب انجام می شود که در این میان دستمزد نصاب را هم باید در برآورد هزینه نصب قرنیز سرامیکی یا پی وی سی در نظر گرفت.

متراژ محیط به صورت دور تا دور

متراژ دور تا دور ساختمان یا همان محیطی که نیاز به نصب قرنیز دارد، یکی از مهم ترین عوامل موثر بر هزینه نصب قرنیز محسوب می شود. چرا که میزان متریال مورد نیاز به صورت متری حساب می شود و هر گونه متریالی که داشته باشید، اعم از هزینه نصب قرنیز سرامیکی یا پی وی سی یا ام دی اف، باید بدانید چه میزان از آن مورد نیاز است.

حجم کار

حجم کار و در واقع میزان سختی کار تأثیر مستقیم بر اجرت نصاب قرنیز و همچنین قیمت نصب قرنیز دارد. برای مثال هزینه نصب قرنیز پی وی سی برای یک خانه ویلایی دوبلکس که در تمامی اتاق ها باید کار انجام شود و جنس متریال ها در بعضی جاها متفاوت است با هزینه نصب قرنیز سرامیکی در یک آپارتمان یک خوابه متفاوت است.

تعویض و تخریب قرنیز

در کارهای تعمیراتی، مصالح کمتری مصرف شده و زمان کمتری مورد نیاز است. اما در صورت نیاز به تعویض قرنیزها ممکن است قیمت نصب قرنیز بیشتر تمام شود. چرا که برداشتن قرنیزهای قدیمی و نصب مجدد قرنیز زحمت بیشتری دارد تا اینکه بر روی دیوار خام بخواهیم قرنیز نصب کنیم.

برای مثال قیمت نصب قرنیز پی وی سی یا سرامیکی با هزینه تعمیر یا تعویض آنها متفاوت است. اما اگر نیاز باشد قرنیزهای سرامیکی را جدا کرده و به جای آن اقدام به نصب قرنیز چوبی یا پی وی سی کنیم، قضیه فرق می کند و باید هزینه جدا کردن قرنیزهای قدیمی را نیز در اجرت نصاب و قیمت نصب قرنیز پی وی سی در نظر بگیریم.

هزینه ایاب و ذهاب و حمل و نقل

هزینه منتقل کردن قرنیزها و همچنین ایاب و ذهاب نصاب نیز در برآورد هزینه نصب قرنیز در انواع مختلف حساب می شود. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم نزدیک ترین نیروی نصاب به خود را یافته و با این کار از هزینه های اضافی و زیاد حمل و نقل جلوگیری کنید.

در سایت سنجاق این امکان وجود دارد که بتوانید نیروهای نصاب بومی و در نزدیکی خود را بیابید و به این ترتیب می توانید در هزینه نصب قرنیز صرفه جویی کرده و کار را نیز به صورت حرفه ای پیش ببرید.

عوامل غیر قابل پیش بینی در برآورد هزینه نصب قرنیز

نیروهای نصاب ماهر، قیمت نصب قرنیز در انواع مختلف را بر اساس تعرفه های موجود و در نظر گرفتن عواملی که گفته شد تخمین می زنند. اما با این وجود مانند سایر کارهای ساختمانی و دکوراسیون داخلی ممکن است عواملی غیر قابل پیش بینی بر روی هزینه نصب قرنیز اثر بگذارند. در این میان می توان به عواملی زیر اشاره کرد:

  • ترک خوردگی های دیوار به دلیل مشکل در لوله کشی
  • عبور لوله های روکار و نازیبایی محل
  • ناهمواری سطوح
  • اجرای نادرست و غیر استاندارد کف سازی توسط افراد ناوارد
  • احتیاج به تعمیرات کلی و جزئی
  • وجود حشرات موذی بین کف سازی و دیوار و احتیاج به سم پاشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
X
×

مدیریت فروشگاه : راهنمای خرید و نصب قرنیز

× مشاوره:خرید و نصب قرنیز